Pérez se za souboj z Bahrajnu Buttonovi neomluvil

Pérez se za souboj z Bahrajnu Buttonovi neomluvil

Sergio Pérez prozradil médiím, že se po souboji při Velké ceně Bahrajnu na okruhu v Sakhiru stájovému kolegovi Buttonovi neomluvil. Učinil tak pouze u týmu.

Pérez se do přímého souboje se stájovým kolegou Buttonem dostal v průběhu závodu na okruhu v Sakhiru hned několikrát, jednou to dokonce skončilo kontaktem, při kterém si mexický závodník lehce poškodil přední přítlačné křídlo a bylo velkým štěstím, že Britu Buttonovi nepropíchl zadní pneumatiku.

Byť oba jezdci skončili Velkou cenu Bahrajnu na bodovaných pozicích, Jenson Button po závodě nebyl z jízdního stylu Péreze nadšený a řekl, že nechybělo málo a bodovat nemusel ani jeden z nich.

V úvodu týdne se oba jezdci setkali, aby si za zavřenými dveřmi vyříkali události z posledního závodu. Do médií se také dostala zpráva, že se Sergio Pérez Buttonovi omluvil, což ale Mexičan následně popřel.

„Vše jsme si vyříkali již po závodě, což byl ten nejlepší způsob jak si vše vysvětlit, pro nás jezdce, i pro celý tým,“ řekl bývalý pilot Sauberu.

„Z různých zdrojů jsem se doslechl, že jsem se Jensonovi omluvil, což ale není pravda, protože jsem byl přesvědčený, že se mu opravdu není za co omlouvat. Omluvil jsem se pouze týmu, který si to zasloužil,“ řekl dále.

„Oba jsme se omluvili týmu, protože jsme hodně riskovali a mohli jsme ztratit velké množství bodů, které budou v tomto ročníku o to více důležité, přímo Jensonovi jsem se ale opravdu neomluvil, náš vztah je ale i nadále v pořádku,“ dodal Pérez.

Sdílejte na:
Zavřít