Pérez chce nastoupit již v Kanadě

Pérez chce nastoupit již v Kanadě

V kvalifikaci na Velkou cenu Monaka havaroval a na první pohled to s ním nevypadalo vůbec dobře. Dnes je přesvědčený, že nastoupí již v Kanadě, tak akční je mexický pilot Sergio Pérez.

Sám mladičký závodník Sergio Pérez se po propuštění z nemocnice cítí ve skvělé kondici a věří, že do svého monopostu se vrátí již za 14 dní v Kanadě. „Cítím se velmi dobře. Mám několik modřin, bolí mě noha a krk, ale to bude během několika dní pryč. Jsem přesvědčený, že se závoděním v Kanadě nebude žádná problém,“ věří mexický pilot.

„V neděli mi bylo trochu špatně, ale díky bohu je to již pryč. Nyní již nemyslím na nic jiného, než na to, jak budu zase závodit.“

„V nemocnici se ke mě chovali velmi dobře, chtěl bych poděkovat celému personálu, ale také všem zaměstnancům, jež mě navštívili. Samozřejmě také své rodině a všem, kteří mi poslali optimistické zprávy. Netrvalo dlouho a v mobile mi došla baterka,“ hovořil s úsměvem na tváří Pérez. „Zatím nevím, co nehodu způsobilo, ale můj závodní inženýr mi řekl, že s vozem žádný problém nebyl, takže se pravděpodobně jednalo o mou chybu,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít