Nasr: Přesun do Sauberu není vyloučený

Nasr: Přesun do Sauberu není vyloučený

Závodník Felipe Nasr poodhalil, kterým směrem by mohla směřovat jeho budoucnost, brazilský mladík totiž rokuje se stájí Sauber a zdá se, že jeho přesun je na spadnutí.

Rezervní jezdec stáje Williams by se rád postavil na startovní rošt již v nadcházející sezóně, největší šanci na plný úvazek ve Formuli 1 by podle všeho mohl mít u týmu Sauber, kterému se letos nedaří úplně podle představ a v první polovině sezóny zatím nezaznamenal ani jeden mistrovský bod.

„Jednání již začalo,“ prozradil Nasr pro SportTV. „Snažíme se dohodnout na podmínkách.“

„Zisk závodní sedačky u stáje Force India by byl asi mnohem komplikovanější, s týmem Sauber to ale vypadá velmi slibně,“ nechal se dále slyšet brazilský jezdec.

„Rád bych se připojil k týmu ze středu startovního pole, se kterým by bylo možné pravidelně bojovat o body, to by bylo fantastické a myslím si, že tato možnost je reálná. Budu se snažit jednat se všemi dostupnými týmy a uvidíme, jak to nakonec dopadne,“ dodal.

Ve hře by teoreticky mohla být i závodní sedačka u stáje Williams, kde v současné době Nasr působí jako rezervní pilot, Brazilec ale pochybuje o tom, že by se tým po zatím velmi úspěšné první polovině sezóny chtěl na jejím konci zbavovat Valtteriho Bottase nebo Felipeho Massy, protože pro tým odvádí skvělou práci.

Sdílejte na:
Zavřít