Musíme se zlepšit, přiznává Mercedes

Musíme se zlepšit, přiznává Mercedes

Stáj Mercedes si je vědoma, že chce-li se svými piloty bojovat o nejvyšší příčky, bude se muset ještě hodně zlepšit. K bojům se stájemi McLaren a Red Bull má totiž stále daleko.

„Vždy přijedeme do dějiště Velké ceny s tím, že máme konkurenceschopný monopost. Celou dobu zajíždíme kvalitní časy a zdá se, že budeme na vrcholu, přesto nakonec na ty nejlepší hodně ztrácíme,“ přiznává Norbert Haug, šéf Mercedes-Benz Motorsport. „Náš vůz má rozhodně větší potenciál, než do současné chvíle dokazoval a my se snažíme zapracovat na tom, aby se nám jej v nadcházejících závodech podařilo využít.“

„Do dalších závodů se rozhodně ještě musíme zlepšit, přinést nové aktualizace, které náš vůz zlepší a katapultují s pravidelností na první příčky startovního roštu,“ řekl dále.

„Nejsme nejrychlejší, ale rozhodně jsme mnohem lepší než tomu bylo v minulých týdnech. Nezavíráme oči před realitou, víme, že jsme někde jindy, než jsme chtěli být kupříkladu před rokem. Máme před sebou ještě velmi dlouhou cestu, ale nevzdáváme se, máme oddaný tým který se snaží pracovat za každých okolností. Bude to náročná sezóna, ale může přinést i první úspěchy,“ dodal Haug.

Sdílejte na:
Zavřít