Moss, de Filippisová a spol. okouzlili desetitisíce fandů: to byla Ennstal Classic roku 2013

Moss, de Filippisová a spol. okouzlili desetitisíce fandů: to byla Ennstal Classic roku 2013

Již 21 let pořádá známý rakouský žurnalista Helmut Zwickl svou Ennstal Classic. Z nevinné projížďky Štýrskem a údolím Ennstal se v průběhu let stal největší historický podnik Rakouska, a co se přítomných osobností týče i nejdůležitějším podnikem svého druhu ve střední Evropě.

Zwickl dokonce musel nechat novinaření a putování po okruzích moderní formule 1. Příprava tohoto podniku jej, celou jeho rodinu a tým, vytěžuje celý rok. Také letos se vyplatila. Legendární Sir Stirling s chotí Lady Susie byli již tradičně osobnostmi číslo jedna, Maria Teresa de Filippisová se starala o dobrou náladu jako snad nikdy před tím a paleta bývalých jezdců F1 letos obsahovala Karla Wendlingera, Dietera Questera, Nanni Galliho, Reine Wisella a Teddy Piletteho. Nechyběli ani mistr volantu Rauno Aaltonen, Dr. Wolfgang Porsche a legendární manažer F1 Jo Ramirez.

Tyto osobnosti předvedly davům nadšených fandů automobily astronomických hodnot a nevídaných životopisů. To vše za zářícího slunce – Ennstal Classic je prostě absolutní MUST!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Roman Klemm ml.

Sdílejte na:
Zavřít