McLaren představí historické vozy

McLaren představí historické vozy

Okruh v bahrajnském Sakhiru bude v průběhu závodního víkendu v březnu letošního roku opět hostit velmi zajímavou akci – stáj McLaren zde představí historické monoposty.

V Bahrajnu se tradičně konají nejrůznější doprovodné programy, které ještě zvyšují atraktivitu již tak prestižních závodních víkendů. Zatímco v roce 2009 zde byla představena velká sbírka historických automobilů starých i 70 let, před rokem se na okruhu zase konalo setkání všech žijících mistrů světa Formule 1 (naší galerii s této jedinečné akce si můžete prohlédnout zde).

I letos bude okruh mimo závod Formule 1 pořádat i další prestižní akci pro všechny fanoušky, jež se na okruh přijdou podívat. Stáj McLaren totiž do Bahrajnu přiveze minimálně 20 historicky nejúspěšnějších monopostů tohoto týmu.

Bude se jednat o monoposty pár let staré, i ty historické. Nejstarší vůz, který bude na bahrajnském okruhu od britské stáje prezentován, bude monopost z šedesátých let minulého století. Závodní víkend Velké ceny Bahrajnu se bude konat 11. – 13. března letošního roku.

Sdílejte na:
Zavřít