Massa nadále věří v lepší formu

Massa nadále věří v lepší formu

Brazilský pilot obsadil v Monaku šesté místo a zaznamenal tak svůj nejlepší výsledek v dosavadní sezóně. Nyní věří, že jeho forma dále poroste.

Pro temperamentního Brazilce je to velmi těžký ročník, nepodává již tak kvalitní výkony, spekulace o jeho nahrazení se navíc dále hemží. Někteří spekulanti ani nevěří, že Felipe Massa u Ferrari dojezdí letošní sezónu, těm všem ale pilot minulý závodní víkend v monackém knížectví poslal alespoň částečnou odpověď. Obsadil totiž šesté místo, což je jeho letos vůbec nejlepší výsledek, dle vlastních slov navíc věří, že jeho forma bude i nadále vzrůstat.

„Nastavení vozu je pro Monako oproti ostatním okruhům specifické, nicméně nám se vůz podařilo připravit opravdu dobře a v samotném závěru jsme bojovali i o lepší umístění,“ řekl brazilský závodník k závodu v Monte Carlu. „Možná to není nejlepší plán, ale rozhodně bychom na úspěchu v minulém závodě měli začít stavět.“

„Jistě se teď cítím o hodně klidnější,“ řekl Massa. „Samozřejmě, že jedno umístění na bodech neznamená, že nyní budu svou práci vykonávat méně poctivě. I nadále se musíme závod od závodu soustředit na naší práci a jistě to brzy přinese další ovoce. Oproti začátku sezóny jsme si rozhodně polepšili, ale stále to nejsou příčky, na které by Ferrari mělo pravidelně patřit,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít