Massa: Bude to skvělá sezóna!

Massa: Bude to skvělá sezóna!

Brazilský závodník stáje Ferrari věří, že nadcházející sezóna Formule 1 bude jedna z jeho nejlepších. Soudí tak podle výsledků z předsezónních testovacích jízd ve Španělsku.

 

Italský tým v průběhu testů ve Valencii nenašel přemožitele a i na dalších španělských okruzích si Ferrari nevedlo špatně. Navíc tým nemusí řešit příliš otázek ohledně spolehlivosti, jen několikrát měl tým problémy s technikou nového vozu.

Felipe Massa je tedy přesvědčen, že spackaná loňská sezóna je již dávno minulostí a tým se již soustředí jen na budoucnost, ve které by chtěl bojovat o další mistrovský titul. „Jsem velmi šťastný a navíc motivovaný, že můžeme nadcházející sezónu začít mnohem lépe než tu loňskou,“ řekl Brazilec britským médiím.

Vypadá to, že před začátkem sezóny jsme v opravdu dobrém rozpoložení. Máme velmi spolehlivý vůz a to je do začátku nového ročníku velmi důležité,“ řekl dále Massa. 

I když není jisté, že Ferrari první Velkou cenu v Bahrajnu vyhraje, Felipe Massa věří v dobré umístění a boj o stupně vítězů. Řeknu, že by pro nás bylo opravdu obrovské zklamání, kdybychom v Bahrajnu nebodovali. Ale to se nestane. Jsme ve skvělé formě a popereme se o postavení na stupních vítězů. Více o naší formě se dozvíme až po prvních trénincích v Sakhiru,“ dodal Massa.

 

Massa: Bude to skvělá sezóna!
Brazilský závodník stáje Ferrari věří, že nadcházející sezóna Formule 1 bude jedna z jeho nejlepších. Soudí tak podle výsledků z předsezónních testovacích jízd ve Španělsku.
Italský tým v průběhu testů ve Valencii nenašel přemožitele a i na dalších španělských okruzích si Ferrari nevedlo špatně. Navíc tým nemusí řešit příliš otázek ohledně spolehlivosti, jen několikrát měl tým problémy s technikou nového vozu.
Felipe Massa je tedy přesvědčen, že spackaná loňská sezóna je již dávno minulostí a tým se již soustředí jen na budoucnost, ve které by chtěl bojovat o další mistrovský titul. „Jsem velmi šťastný a navíc motivovaný, že můžeme nadcházející sezónu začít mnohem lépe než tu loňskou,“ řekl Brazilec britským médiím.
„Vypadá to, že před začátkem sezóny jsme v opravdu dobrém rozpoložení. Máme velmi spolehlivý vůz a to je do začátku nového ročníku velmi důležité,“ řekl dále Massa. 
I když není jisté, že Ferrari první Velkou cenu v Bahrajnu vyhraje, Felipe Massa věří v dobré umístění a boj o stupně vítězů. „Řeknu, že by pro nás bylo opravdu obrovské zklamání, kdybychom v Bahrajnu nebodovali. Ale to se nestane. Jsme ve skvělé formě a popereme se o postavení na stupních vítězů. Více o naší formě se dozvíme až po prvních trénincích v Sakhiru,“ dodal Mass

Sdílejte na:
Zavřít