Mark by měl prodloužit, tvrdí Vettel

Mark by měl prodloužit, tvrdí Vettel

Německý závodník tvrdí, že by uvítal, kdyby Mark Webber prodloužil svou smlouvu s Red Bullem. Podle Vettela by to pro rakouskou stáj bylo nejlepší.

Zatím stále není jasné, kde bude australský závodník Mark Webber v blízké budoucnosti působit. Stále více se totiž rojí spekulace ohledně jeho možného přestupu do Ferrari, kde by nahradil Brazilce Massu. Nejpravděpodobnější variantou ale je, že Webber na konci této sezóny prodlouží smlouvu s Red Bullem o jeden rok.

Tento krok mu schvaluje i Sebastian Vettel. „Vím, že si lidé myslí, že mezi mnou a Markem není dobrý vztah, nicméně tak to není,“ tvrdí německý závodník. „Pravda je taková, že asi nejsme nejlepšími kamarády, nicméně já s ním žádný problém nemám a on se mnou také ne.“

„Oba se snažíme co nejlépe spolupracovat s týmem a posunout jej co nejvýše, je to cíl nás obou. Nevím přesně, jak to v současně době s Markovou budoucností je, ale pokud chce ve Formuli 1 i nadále pokračovat, rozhodně by měl zůstat u Red Bullu,“ říká. „Z velké části bude také záležet na rozhodnutí týmu, ale myslím si, že ta nejpravděpodobnější varianta se nakonec stane,“ poukazuje na budoucnost Australana Vettel.

Sdílejte na:
Zavřít