Mallya: Vyloučené nejsou ani stupně vítězů

Mallya: Vyloučené nejsou ani stupně vítězů

Šéf stáje Force India, Vijay Mallya je přesvědčen, že jeho indický tým bude v letošní sezóně pravidelně bodovat v některém z devatenácti závodů dosáhne i na stupně vítězů.

Oba jezdci stáje, Adrian Sutil i Vitantonio Liuzzi se v Bahrajnu ukázali jako velmi konkurenceschopní a zisk „pouhých“ dvou bodů za deváté místo právě italského závodníka může být pro tuto stáj drobným zklamáním.

Adrian Sutil se v kvalifikaci probojoval až mezi nejlepších deset, ovšem ihned po startu nedělního závodu se Němec propadl až na jednadvacátou příčku a nakonec se stačil v průběhu závodu vyšplhat na dvanáctou příčku.

Mallya ovšem po prvním závodě letošní sezóny vyjádřil nad výkonem obou jezdců spokojenost a i dva body do Poháru konstruktérů nejsou k zahození. V průběhu sezóny by ale stáj mohla dosáhnout i na stupně vítězů, alespoň to tvrdí šéf této stáje.

Způsob, jakým jsme se předvedli v prvním závodě letošní sezóny byl rozhodně uspokojivý,“ prohlásil Mallya. Podívejte, v loňském roce jsme si řekli, že by bylo skvělé získat v některých závodech nějaký ten bod a nakonec jsme jich celkem nasbírali třináct. Proč bychom tedy v tomto ročníku Formule 1 nemohli bodovat pravidelně?“

Sdílejte na:
Zavřít