Maldonado frustrován strastmi Williamsu

Maldonado frustrován strastmi Williamsu

Ačkoli se Pastor Maldonado cítí z aktuální formy Williamsu frustrovaný, boj v šampionátu nevzdává a slibuje, že jeho tým bude tvrdě pracovat až do posledního závodu sezóny.

Venezuelský závodník se v loňské Velké ceně Španělska dočkal svého prvního vítězství v kariéře, věřil, že právě to bude odrazový můstek k lepším výkonům v roce 2013, ale rozhodně tomu tak není.

Williams je nyní na přelomu své nejhorší sezóny, po prvních 12 závodech mají jezdci britského týmu na svém kontě pouhopouhé dva mistrovské body.

Pro všechny v týmu je to těžká chvíle, Pastor Maldonado ale burcuje svůj tým a nechal se slyšet, že nikdo z Williamsu nehodlá házet ručník do ringu.

„Určitě je to pro všechny frustrující období,“ nechal se slyšet osmadvacetiletý jezdec.

„V loňském roce jsem vyhrál svůj první závod a nyní bojuji o postup z první části kvalifikace, to rozhodně nejsou pozice, na kterých bychom se chtěli pohybovat,“ uvědomuje si Venezuelan.

„Nehodláme se ale vzdát, pracujeme jako tým, jako jeden velký celek a budeme tak pracovat až do posledního závodu této sezóny, to je naše práce.“

„Máme velké množství zkušeností, skvělý tým lidí na Velkých cenách i v továrně, věřím, že máme vše potřebné k tomu být úspěšným týmem v šampionátu,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít