Lotus přiveze do Kanady vylepšení

Lotus přiveze do Kanady vylepšení

Stáj Lotus chce do kanadského Montrealu přivést velkou řadu aktualizací pro jejich monopost, které mohou tomuto týmu pomoci k cestě do středu startovního pole Formule 1.

Stáj Lotus do Kanady přiveze především balíček úprav vozu s nízkým přítlakem, jež je určen pouze pro okruh Gillese Villeneuva. Malajský tým nebude o příštím závodním víkendu poháněn jen novými prvky vozu, ale také skvělou formou, kterou si přiveze z Monaka, kde obsadil třináctou a čtrnáctou příčku, přičemž všechny hlavní konkurenty nechal za sebou.

Technický ředitel Mike Gascoyne je přesvědčený, že balíček úprav bude dalším krokem kupředu, které tento sympatický tým sbírá již od začátku sezóny.

„Na dráze v Montrealu chceme především dokázat, že naše forma je závod od závodu lepší a lepší a my se pravidelně zlepšujeme,“ řekl Gascoyne. „Fakta jsou v současné chvíli jasná, jsme konkurenceschopnější, než-li ostatní týmy z chvostu startovního pole a bojujeme o střed startovního roštu.“

„Kanadská Grand Prix bude jednoznačně příležitostí ukázat, že náš vůz se stále vyvíjí a naše forma jednoznačně roste. Pracujeme pravidelně na zlepšeních v aerodynamickém tunelu, což nám také velmi pomáhá. Celý tým věří, že to bude úspěšný víkend,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít