Liuzzi: Pravidlo 107% již nebude problém

Liuzzi: Pravidlo 107% již nebude problém

Ital Liuzzi po kvalifikaci na Velkou cenu Číny přiznal, že pravidlo 107% nebude pro HRT v nadcházejících Grand Prix již žádným problémem a tým se bude kvalifikovat pravidelně.

Stáj HRT se nekvalifikovala pouze do prvního závodu v australském Melbourne, v obou dalších závodech se to španělské stáji již povedlo, v dnešní kvalifikaci byl Ital Liuzzi dokonce o 1,7 sekundy rychlejší než maximální povolený čas. „Dnešní kvalifikační limit pro nás nebyl žádný problém a věřím, že tomu tak bude již ve všech nadcházejících závodech,“ řekl optimistický Liuzzi.

„V dnešní kvalifikaci jsme navíc byli mnohem blíže Virginu, což je pro nás skvělá zpráva. Zítřejší závod bude rozhodně zajímavý. Myslím si, že máme na to, abychom se před Virgin dostali,“ řekl dále.

„Vůz je v úplně jiné fázi, než tomu bylo při prvním závodním víkendu v Austrálii, což je pro nás skvělá zpráva. Závod od závodu jsme lepší a lepší, v čemž rozhodně chceme pokračovat. Všichni v týmu jsou motivováni a připraveni na nové výzvy. Půjde to pomalu, ale pokud budeme pracovat tvrdě jako do současné chvíle, rozhodně můžeme začít sbírat úspěchy,“ dodal italský pilot.

Sdílejte na:
Zavřít