Liuzzi nemá o budoucnosti pochyb

Liuzzi nemá o budoucnosti pochyb

Tonio Liuzzi nemá žádné pochyby o svém působení ve Formuli 1, ačkoli se v posledních týdnech spekuluje o tom, že italského pilota může u Force India nahradit například Paul di Resta.

Italský závodník již má smlouvu pro rok 2011, ale v několika posledních dnech se v médiích probíralo, zda-li Tonia Liuzziho u Force India nenahradí Paul di Resta či Nico Hülkenberg. Podle toho, co Ital pro britská média prohlásil je ale jasné, že působením ve Formuli 1 si je pro nadcházející ročník téměř jistý.

„Pokaždé, když se mluví o volném místě ve stáji Force India, každý se mě hned ptá, zda-li jsem si jistý svým působením ve Formuli 1,“ prohlásil Liuzzi pro britský Autosport. „Já jsem ale v této situaci velmi klidný, nemám důvod o ničem pochybovat.“

„Ani nikdo z týmu mi nijak nenaznačoval, že by se se mnou pro příští ročník mělo něco měnit. Mám pro nadcházející sezónu smlouvu a tak se na příští ročník připravuji zcela standardně,“ prozradil dále Ital. „Nemám potřebu nijak rozebírat tuto věc v médiích, vedení stáje nemůže opravovat každou větu, která v médiích vyjde, takže si z toho příliš nedělá. Důležité pro mne je, jaký vztah mám s týmem, nikoli to, co se napíše do médií,“ dodal Liuzzi.

Sdílejte na:
Zavřít