Kubica: Závod v Brazílii bude loterií

Kubica: Závod v Brazílii bude loterií

Loňský závod na okruhu Interlagos byl poznamenán deštěm, podle polského pilota ve službách Renaultu by se tato situace mohla opakovat i během letošní Velké ceny Brazílie.

Právě kvůli těmto obavám také nechce Robert Kubica před nadcházející Velkou cenou Brazílie tvořit jakékoli spekulace ohledně šancí jednotlivých týmů.Interlagos je nezvyklá trať, navíc podle prvních předpovědí je možné, že se dočkáme deště, tudíž je velmi těžké předpovídat, jak nadcházející závod dopadne,“ řekl pro britský Autosport pilot Renaultu.

Především v závěrečném sektoru můžeme díky f-ductu hodně získat, je to sektor, kde se jakékoli zaváhání neodpouští,“ pokračoval dále Kubica, jež se aktuálně nachází na sedmé příčce v poháru jezdců.

V loňském ročníku se mi zde podařilo zajet jeden z nejlepších výsledků v kariéře, bude velmi těžké takový výsledek zopakovat,“ pokračoval Kubica.Myslím si, že v nadcházejícím závodě se opravdu může stát cokoliv, zejména pokud do průběhu Velké ceny promluví déšť. Bude to velmi napínavý souboj,“ dodal Polák.

Sdílejte na:
Zavřít