Korea má slibnou budoucnost, tvrdí pořadatelé

Korea má slibnou budoucnost, tvrdí pořadatelé

Korejská Velká cena byla při nedávném galavečeru odměněna za nejlepší pořadatelský tým letošní sezóny Formule 1. Hlavní pořadatel Yung Chung Cho věří, že Korea má ve F1 budoucnost.

Ačkoli to s Koreou dlouho nevypadalo dobře, protože ještě pár dnů před oficiálním zahájením závodního víkendu nebylo jasné, zdali se Velká cena vůbec pojede, nakonec vše dopadlo nad očekávání dobře. Spokojen byl i Yung Chung Cho, hlavní pořadatel závodu. Ten britským médiím přiznal, že v Korejském závodě vidí i velmi slibnou budoucnost.

„Uspořádat letošní závod rozhodně nebylo jednoduché. Počasí nám při dokončování staveb na okruhu nepřálo, navíc v médiích se pořád dokola opakovalo, že závod se vůbec nemusí konat. Nechci tvrdit, že vše bylo pod kontrolou, ale díky tvrdě a poctivě odvedené práci se nám to podařilo,“ svěřil se Chung Cho.

„Několik návštěvníků chtělo dokonce vrátit peníze za vstupenky, protože nekonání závodu považovali za samozřejmost. Soustředěnost na dokončení projektu byla ale velká, proto se nám také nakonec podařilo vše dodržet podle plánu. Jsem nesmírně hrdý na ocenění, které se nám v Monaku podařilo získat, je to odměna za tvrdě odvedenou práci,“ dodal dále korejský pořadatel, jež mimo jiné také uvedl, že v závodech Formule 1 v Korei vidí velmi slibnou budoucnost.

Sdílejte na:
Zavřít