Kolles: HRT může být nejlepším nováčkem

Kolles: HRT může být nejlepším nováčkem

Šéf nově vzniklé španělské stáje Hispania Racing Team, Colin Kolles je přesvědčen, že tým má vše potřebné k tomu, aby se stal nejlepším nováčkem ve startovním poli.

Stáj Hispania představila nový vůz pro nadcházející sezónu jen týden před začátkem celého šampionátu a celé široká veřejnost již byla přesvědčena, že se tento malý španělský tým nakonec šampionátu ani nezúčastní.

Ovšem stáj Campos, jak se tedy tento tým měl původně jmenovat, se dostala do velkých finančních problémů a majitel stáje, Jose Ramon Carabante se rozhodl, že najme nového muže na post šéfa stáje, který do týmu přinese i tolik potřebné finanční oživení.

Přestože je HRT v přípravách na nadcházející ročník Formule 1 o hodně pozadu, než například konkurenční Virgin nebo Lotus, Colin Kolles má o budoucnosti svého nového týmu jasno. Podle něj se totiž Hispania může stát nejlepší nováčkovskou stájí v nadcházející sezóně Formule 1.

Jsem nadšený naším jezdeckým složením a odhodláním obou jezdců,“ přiznal pro Autosport Kolles. Celý tým je v tomto období v opravdu velké extázi a všichni pracují na 120%. Máme všechny možné zbraně a prostředky k tomu, abychom se v nadcházející sezóně mohli stát nejúspěšnější nováčkovskou stájí v šampionátu,“ tvrdí sebevědomě Kolles.

Byl by to opravdu krásný sen, kdybychom v našem prvním závodě vyhráli naší první Velkou cenu, ovšem my se musíme zaměřit na reálnější cíle. V týmu není jediný zaměstnanec, který si nemyslí, že na konci této sezóny můžeme být nejúspěšnějším nováčkovským týmem,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít