Formule 1

Poslední úprava:
17.3.2016 17:08
Sport označován jako „královna motorismu“. Sport, který je samotným vrcholem všech evropských i celosvětových závodních soutěžích. Každý závodník na amatérské nebo profesionální úrovni má svůj jeden velký sen - závodit ve Formuli 1, jež oficiálně spadá pod Mezinárodní automobilovou federaci (FIA).

Informace

Související články

V novém ceníku Skylinku chybí programy Sport1 a Sport2. Co to znamená pro fanoušky F1?

14. února 2018, 12:44 | Stanislav Kolman | Komentáře
Ilustrační fotografie - V novém ceníku Skylinku chybí programy Sport1 a Sport2. Co to znamená pro fanoušky F1?
Sledujete-li šampionát F1 na placených kanálech prostřednictvím satelitního operátora Skylink, zbystřete. Hrozí totiž, že o královnu motorismu přijdete.

Mnoho fanoušků muselo před sezonou 2015 zainvestovat, aby o přímé přenosy ze závodních víkendů Formule 1 nepřišli. Soutěž se totiž přestěhovala z televize Nova na placené kanály Sport1 a Sport2, které ji vysílají dodnes a nejinak tomu bude minimálně do ro

Formule 1 nahradí grid girls dětmi, rošty ozdobí 'grid kids'

6. února 2018, 07:56 | Pavel Fabry | Komentáře
Ilustrační fotografie - Formule 1 nahradí grid girls dětmi, rošty ozdobí 'grid kids'
Namísto modelek dá vedení F1 příležitost stát vedle pilotů dětem, které závodí v juniorských kategoriích a jsou samy na cestě vzhůru žebříčkem motorsportu.

Liberty Media minulý týden oznámila ukončení tradičního formátu, ve kterém na startu cedule se startovními čísly závodníků před jejich pozicemi držely dívky, tzv. "grid girls". Rozhodnutí vyvolalo bouři emocí, u mnoha fanoušků i členů samotných týmů vyvolalo negativní re

VC Nizozemska by mohl hostit Assen

27. ledna 2018, 12:29 | Jan Dohnal | Komentáře
Ilustrační fotografie - VC Nizozemska by mohl hostit Assen
VC Nizozemska má třetí možnost, kde by se mohla konat. Po Amsterdamu a Rotterdamu přibyl také Assen, kde se v současné době jezdí závody MotoGP.

VC Nizozemska se naposledy konala v roce 1985 na okruhu v Zandvoortu. Brzy by se ale mohla vrátit. Poměrně nedávno se mluvilo o závodě v ulicích Amsterdamu nebo Rotterdamu. Nakonec by se ale potencionální závod mohl konat v Assenu, kde se v současné době konají závody MotoGP a MS superbiků.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Komentáře

Žádné příspěvky nenalezeny.