Formule 1

Poslední úprava:
17.3.2016 17:08
Sport označován jako „královna motorismu“. Sport, který je samotným vrcholem všech evropských i celosvětových závodních soutěžích. Každý závodník na amatérské nebo profesionální úrovni má svůj jeden velký sen - závodit ve Formuli 1, jež oficiálně spadá pod Mezinárodní automobilovou federaci (FIA).

Informace

Související články

F1 se proti jiným sportům „zasekla v době kamenné“, říká Hamilton

15. června 2018, 13:36 | Pavel Fabry | Komentáře
Ilustrační fotografie - F1 se proti jiným sportům „zasekla v době kamenné“, říká Hamilton
Čtyřnásobný mistr světa je přesvědčen, že jiné sporty jako NFL či fotbal odvádějí mnohem lepší práci v přístupu k fanouškům či využívání sociálních médií, věří však, že současní majitelé z Liberty Media v nadcházejících letech udělají velký krok vpřed.

Lewis Hamilton v nedávné minulosti kritizoval výběr profilu okruhu pro chystanou velkou cenu v Miami, když řekl, že nerozumí tomu, proč vedení Formule 1 takové záležitosti nekonzultuje se samotnými závodníky.

Zatímco je však Brit přesvědčen, že přístup vedení se v tomto směru

Brawn se omluvil Winnie Harlow kritizované za špatné odmávání závodu, šlo o nedorozumění

13. června 2018, 21:31 | Pavel Fabry | Komentáře
Ilustrační fotografie - Brawn se omluvil Winnie Harlow kritizované za špatné odmávání závodu, šlo o nedorozumění
Modelka se po Velké ceně Kanady stala terčem kritiky a posměchu, neboť odmávala cíl závodu v Montréalu o kolo dříve, než měla. Podle Rosse Brawna se však nejedalo o její chybu, ale nedorozumění dvou maršálů, kvůli kterému dostala nesprávnou instrukci.

Sportovní šéf Formule 1 Ross Brawn se omluvil Winnie Harlow, na kterou se snesla vlna kritiky za špatně odmávaný cíl Velké ceny Kanady. Modelka byla VIP hostem během posledního závodu a dostalo se jí možnosti ukončit závod tradičním máváním šachovnicovou vlajkou. Učinila tak al

Formule 1 zajímá názor fanoušků

6. června 2018, 11:03 | Jan Fridrich | Komentáře
Ilustrační fotografie - Formule 1 zajímá názor fanoušků
Za vlády Bernieho Ecclestona by to bylo neslýchané, ale noví majitelé začínají naslouchat svým fanouškům. Zní to neuvěřitelně, že se „královna motorsportu“ plně otevřela sociálním sítím až v roce 2018.

Začalo to postupně sestřihy závodů na oficiální stránce Formule 1, následoval Twitter, Facebook, Instagram a teď se přidal

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Komentáře

Žádné příspěvky nenalezeny.