Formule 1

Poslední úprava:
17.3.2016 17:08
Sport označován jako „královna motorismu“. Sport, který je samotným vrcholem všech evropských i celosvětových závodních soutěžích. Každý závodník na amatérské nebo profesionální úrovni má svůj jeden velký sen - závodit ve Formuli 1, jež oficiálně spadá pod Mezinárodní automobilovou federaci (FIA).

Informace

Související články

S přístupností závodníků zacházíme moc daleko, míní Webber. Jezdci musí být trochu nedosažitelní

17. července 2018, 15:53 | Pavel Fabry | Komentáře
Ilustrační fotografie - S přístupností závodníků zacházíme moc daleko, míní Webber. Jezdci musí být trochu nedosažitelní
Formule 1 se s novým vedením snaží kromě jiného výrazně přiblížit svým fanouškům a nabídnout jim nové možnosti, jak se dostat ke svým hrdinům co nejblíže. Bývalý pilot Mark Webber však tvrdí, že určitá míra nedostupnosti musí být zachována, aby byli jezdci stále hrdiny.

Vítěz devíti velkých cen Mark Webber se nechal slyšet, že piloti Formule 1 by měli do jisté míry zůstat fanouškům nepřístupní. Vedení sportu podle Australanova mínění se snahou dostat diváky co nejblíže zachází až příliš daleko, což může vést ke skutečnosti, že se

Špatná zpráva pro Gaslyho: Penalizace jej vyšoupla z bodované desítky

9. července 2018, 15:57 | Anton Krajčoviech | Komentáře
Ilustrační fotografie - Špatná zpráva pro Gaslyho: Penalizace jej vyšoupla z bodované desítky
Francouzský závodník Pierre Gasly přišel kvůli penalizaci za souboj se Sergiem Pérezem o desáté místo a zisk jednoho mistrovského bodu.

Závod ve Velké Británii přinesl atraktivní podívanou, jejíž součástí byl v závěru i souboj o poslední bodovanou pozici mezi Pierrem Gaslym a Sergiem Pérezem. Fin&aacut

Úvodní závod sezony 2019 už má své datum. Pro Alonsa to může být problém

3. července 2018, 16:00 | Stanislav Kolman | Komentáře
Ilustrační fotografie - Úvodní závod sezony 2019 už má své datum. Pro Alonsa to může být problém
Počínaje dneškem je oficiálně potvrzen datum Velké ceny Austrálie 2019. Červená světla na startovním roštu v Albert Parku zhasnou 17. března.

Oficiální informace ze zákulisí královny motorismu potvrzují, že ročník 2019 odstartuje australským závodem 17. března příštího roku. Sezona tak v Melbourne začne o týden dříve než letos.

To je jistě dobrá zpráva pro všechny nedočkavé fanou&scaro

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Komentáře

Žádné příspěvky nenalezeny.