Kobayashi vyhlíží comeback v roce 2014

Kobayashi vyhlíží comeback v roce 2014

Kamui Kobayashi by se v roce 2014 rád vrátil zpět do Formule 1, jedním dechem ale dodává, že pokud se mu to nepovede, vrátí všechny peníze svým sponzorům, které vybral jako pomoc pro udržení závodní sedačky v tomto sportu.

Když už bylo minulý rok jasné, že japonský závodník Kamui Kobayashi neudrží závodní sedačku Sauberu pro další sezónu, vznikla webová stránka na jeho podporu a vybráno bylo okolo 1,2 miliónu liber.

Kobayashi nyní slíbil všem fanouškům i sponzorům, že i nadále se snaží zajistit si závodní místo pro nadcházející ročník, přičemž pokud by se mu to nepovedlo, všechny vybrané peníze do poslední libry vrátí.

„Chci se do Formule 1 v příštím roce vrátit, to je jasné,“ řekl Kobayashi. „Je tu ale jedna věc, kterou bych chtěl vysvětlit: Na finanční dary pro mě a mé setrvání ve Formuli 1 letos nebylo vůbec sáhnuto, tyto finanční prostředky jsou i nadále určeny jako pomocný prostředek pro získání místa na startovním roštu pro příští rok.“

„Pokud bych se v nadcházející sezóně do Formule 1 již nevrátil, rozhodně budu chtít všechny tyto dary vrátit zpět sponzorům a lidem, kteří mě podpořili,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít