Karthikeyan podepsal s HRT!

Karthikeyan podepsal s HRT!

Sám závodník na svém profilu sociální sítě Twitter uvedl, že se opět vrací do Formule 1. Pro nadcházející sezónu totiž podepsal smlouvu s týmem Hispania Racing.

Ačkoli španělským tým zatím oficiálně nic nepotvrdil, indický pilot tuto novinu médiím již dávno oznámil, zvolil tomu svůj profil na sociální síti Twitter. Ve Formuli 1 naposledy působil v roce 2005, kdy jezdil za žlutý Jordan a jeho jméno bylo nejčastěji skloňováno po havárii v Číně.

„V roce 2011 se opět vracím do Formule 1, podepsal jsme smlouvu s týmem HRT. Vždy jsem tvrdil, že můj čas v tomto sportu ještě není u konce, dnes jsem svůj slib splnil,“ prozradil Ind na svém profilu.

Dvě sezóny po odchodu z týmu Jordan ještě působil jako testovací závodník stáje Williams, ale ani zde cestičku do Velkých cen nenašel. „Jsem přesvědčen, že i nadále mám dostatečné kvality pro závody Formule 1. Jsem nesmírně vděčný všem, kteří mě podporovali při cestě zpět do tohoto sportu, především se ale těším na další spolupráci s Colinem Kollesem, již delší dobu máme velmi dobrý pracovní vztah,“ dodal.

V říjnu letošního roku se Narain Karthikeyan dočká Velké ceny před domácím publikem, na plánu je totiž Velká cena Indie.

Sdílejte na:
Zavřít