Hülkenberg je blízko návratu k Force Indii

Hülkenberg je blízko návratu k Force Indii

Zdá se, že Kimi Räikkönen nebude před sezónou 2014 jediným navrátilcem do svého bývalého působiště, německý závodník Nico Hülkenberg údajně po letošním ročníku zamíří zpět do týmu Force India.

S touto informací přišel jako jeden z prvních sám Eddie Jordan, který mimo jiné veřejnost jako první seznámil s návratem Michaela Schumachera v barvách Mercedesu v roce 2010 nebo prozradil, že Lewis Hamilton má velmi blízko přesunu do Mercedesu v dobách, kdy byl ještě klíčovou osobností McLarenu.

Nyní tvrdí, že Nico Hülkenberg po letošní sezóně nezamíří do Lotusu, jak většina fanoušků očekávala, blízko má prý ale k návratu do svého bývalého působiště – týmu Force India.

„Jordan věří, že se Nico Hülkenberg v příští sezóně vrátí do stáje Force India, Felipe Massa po svém odchodu od Ferrari zamíří k Lotusu,“ cituje názory reportéra BBC.

V roce 2011 působil Hülkenberg jako testovací jezdec u indického týmu, v roce 2012 se probojoval do závodní sedačky, stáj Sauber v čele se Sergiem Pérezem měla v té době skvělou formu a přestup do tohoto týmu se zdál jako nejlepší možné řešení v pokroku kariéry německého závodníka, jenže opak byl pravdou, Sauber na tom letos nebyl tak dobře a formu získal až v posledních závodech.

Sám Hülkenberg o své budoucnosti zatím moc nemluvil, jediné co prozradi,l je fakt, že chce mít o svém budoucím angažmá jasno v nejbližších týdnech. „Je to otázka blízké budoucnosti, rád bych měl jasno co nejdříve,“ přiznal Němec v jednom z nedávných rozhovorů.

Sdílejte na:
Zavřít