HRT s představením jezdců nespěchá

HRT s představením jezdců nespěchá

Nováčkovský tým HRT v průběhu letošního ročníku několikrát pozměnil své jezdecké složení, zejména kvůli finančním problémům. Kdo bude reprezentovat stáj v roce příštím?

Přestože stáj nakonec nevyužije připravených plánů a dat od japonské Toyoty, jež z Formule 1 již odešla, vedení stáje nepochybuje o tom, že tým bude v plné síle opět připraven k první Velké ceně příštího ročníku. Majitel HRT Ramon Carabante potvrdil, že pro příští sezónu je vše na velmi dobré cestě.

„Nepochybuji o tom, že náš tým bude v příštím roce na startovním roštu,“ tvrdí majitel španělského týmu. „Chceme se stále zlepšovat, čeká nás plno těžké práce, budeme se muset smířit s pomalými krůčky, které nás budou posouvat startovním roštem.“

Hispania Racing podle prvních informací vede jednání hned s několika závodníky. „Dříve než v lednu s největší pravděpodobností více neoznámíme, je ještě hodně variant, jak by jezdecké složení našeho týmu mohlo vypadat. Chceme co nejkvalitnější jezdeckou dvojici, stejně jako velmi kvalitní vůz,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít