HRT: Bídné výsledky nesmíme opakovat

HRT: Bídné výsledky nesmíme opakovat

Šéf španělského týmu, Colin Kolles, řekl, že špatné výsledky z kvalifikačních jízd na Velkou cenu Austrálie se již nebudou opakovat a do Malajsie přijede zcela nový tým HRT.

Ani jeden ze závodníků stáje HRT se do prvního závodu letošního ročníku Formule 1 nekvalifikoval a tým tak mohl již po kvalifikačních jízdách v sobotu odjet pryč. Stáj totiž sestavila svůj monopost jen několik hodin před začátkem kvalifikace, takže ani v průběhu pátečních tréninků nenasbírala prakticky žádná užitečná data. Colin Kolles ale věří, že závodní víkend podobný tomu v Austrálii se již opakovat nebude.

„Očekávání od malajského závodního víkendu jsou jasná,“ řekl Kolles. „Chceme se opět dostat do normálu a kvalifikovat se do nedělního závodu.“

„Víme, že naše auto v sobě má potenciál, který se nám zatím nepodařilo využít. Rozhodně chceme během pátečních tréninků aplikovat všechny připravované novinky, abychom byli v kvalifikaci co nejrychlejší. Jsme rozhodně motivovaní a očekáváme mnohem lepší výsledky, než v Austrálii,“ řekl.

Sdílejte na:
Zavřít