Horner: Týmová režie je hanba!

Horner: Týmová režie je hanba!

Šéf stáje Red Bull Racing jako by si užíval, že se konečně nemluví o ničem jiném než o jeho stáji a ostře zkritizoval kroky Ferrari během Velké ceny Německa.

Šéf stáje Red Bull, Christian Horner po závodním víkendu na německém Hockenheimu prozradil, že „týmová režie“, kterou použila italská stáj Ferrari je velký výsměch pro tento sport a tým by za tento krok měl být náležitě potrestán.

Fernando Alonso Velkou cenu Německa sice vyhrál, ale na první místo se dostal až poté, co se stáj Ferrari rozhodla do té doby prvního Massu upozornit, že Španěl je rychlejší. Brazilský pilot měl ihned potvrdit, zda-li zprávě rozuměl a ihned bylo všem divákům u televizních obrazovek jasné, že se italský tým rozhodl pro týmovou režii, protože Fernando Alonso je v šampionátu lépe postavený.

„Je to velký výsměch celé královně motorismu, že si tento krok může někdo dovolit,“ prozradil Horner Autosportu. Týmová režie je přeci jasně zakázána, ale spravedlivého trestu se pravděpodobně nedočkáme,“ dodal šéf Red Bullu.

Sdílejte na:
Zavřít