Heidfeld přiznává jezdecké chyby

Heidfeld přiznává jezdecké chyby

Celkem dvakrát se Nick Heidfeld v pátečních trénincích dopustil chyby a přidělal tak svému týmu hned několik starostí navíc. Nyní pilot přiznává, že se jednalo o jezdecké chyby.

V prvním pátečním tréninku poškodil své přední přítlačné křídlo po výletu ze zatáčky číslo deset, v tréninku druhém zase pilot stáje Lotus Renault poslal svůj vůz do smyku v zatáčce třinácté. Po ukončení pátečních jízd pilot přiznal, že se jednalo o jeho jezdecké chyby. „Hned dvakrát jsem se dostal do nepříjemností. Byla to moje chyba, snažil jsem se prostě až příliš a dostal jsem se přes hranici,“ řekl německý pilot.

„Až do prvního incidentu se mi dařilo poměrně dobře a byl jsem s výkony spokojen, bohužel jsem poškodil přední přítlačné křídlo a značně si tak způsobil komplikace.“

„Takové věci se jezdci mohou stát, ale dvakrát za jeden den je opravdu moc. Budu se snažit těmto problémům vyvarovat a činit tak, aby se to již neopakovalo. Celkově mám z vozu dobrý dojem a v nadcházejícím závodě může být rozhodně konkurenceschopný. Uvidíme, jak se nám bude dařit v zítřejších kvalifikačních jízdách,“ dodal německý závodník, jež v minulém závodě v malajském Sepangu vybojoval třetí příčku.

Sdílejte na:
Zavřít