Hamilton pravděpodobně podepsal s Mercedesem!

Hamilton pravděpodobně podepsal s Mercedesem!

Podle informací Eddieho Jordana je přestup Lewise Hamiltona do německého Mercedesu na spadnutí. Podle britských zdrojů zbývá již jen doladit detaily nové smlouvy.

Bývalý šéf stáje Jordan, který v současné době působí jako reportér a expert pro britskou stanici BBC, uvedl, že přestup Lewise Hamiltona do Mercedesu je mnohem reálnější, než-li se před několika málo dny zdálo. „Lewis a Mercedes jsou již dohodnuti, v současné době se čeká jen na doladění detailů a dohodnutí se s McLarenem o podrobnostech nové smlouvy pro britského závodníka,“ uvádí BBC.

McLaren se ale těmto informacím brání, podle mluvčího britské stáje je celé tvrzení nepravdivé a Hamilton i nadále zůstává. „Celé je to smyšlené, může vám to potvrdit i manažerský tým Lewise Hamiltona, je to výmysl,“ brání se McLaren.

Že se uvažovalo o možném přestupu Lewise Hamiltona není žádným tajemstvím, britský závodník jednal s několika týmy, mj. i s Ferrari a Mercedesem. Jenže odchod Michaela Schumachera do důchodu je stále více pravděpodobnější a pro rok 2013 tak bude závodní sedačka německého Mercedesu volná. Otázkou také zůstává, kdo Hamiltona u McLarenu nahradí, pokud opravdu odejde, největším favoritem zůstává Paul di Resta.

Sdílejte na:
Zavřít