Haas ukázal nové barvy i letošní monopost!

Haas ukázal nové barvy i letošní monopost!

Americký tým prezentoval veřejnosti své nové oficiální zbarvení, které odráží spojení s novým titulárním sponzorem – značkou Rich Energy.

Haas F1 Team odstartoval prezentace jednotlivých týmů před sezónou 2019, když světu ukázal nové zbarvení, s nímž bude od letošního ročníku závodit.

Vedle prezentace však na sociálních sítích zároveň ukázal první obrázky nového monopostu VF-19. To se vyznačuje především úpravami odpovídajícími změnám pravidel pro rok 2019, tedy zejména prostšími křídly a nižšími deflektory.

Americký tým používal v prvních třech letech svého působení ve Formuli 1 původní barvy Haasu, přičemž různě kombinoval množství černé, šedé a červené.

Ke konci loňského roku však spojil své síly se značkou energetických nápojů Rich Energy, která bude nyní titulárním sponzorem týmu. Posun spolupráce má za následek převlečení celého týmu do nových barev, kterými budou černá a zlatá.

Do jisté míry se tak vrací legendární kombinace, mnohým fanouškům dá totiž vzpomenout na slavné barvy týmu Lotus v dobách spojení se značkou JPS. Ty byly k vidění také v letech 2011 až 2015 u týmu Lotus, než se z něj znovu stala tovární stáj Renaultu.

Sdílejte na:
Zavřít