Haas oznámil datum odhalení vozu na sezonu 2024

Haas oznámil datum odhalení vozu na sezonu 2024

Ostatní týmy již oznámily, kdy odhalí své vozy. Nakonec nás dlouho nenechá čekat ani Haas, neboť tento tým oznámil, že jej světu představí už 2. února. Tím máme do kalendáře doplněna všechna data odhalení vozů od týmů.

Haas odhalí svůj nový monopost již 2. února, tedy již za týden! Budou prvním týmem na startovním roštu, který svůj vůz odhalí, ale jak známe Haas, nejspíše se bude jednat pouze o počítačem vyrenderovaný vůz než o fyzické představení.

Haas si prošel před následující sezonou významnou změnou, jelikož odešel dlouholetý šéf týmu Günther Steiner. Ten byl nahrazen Ajaem Komacuem. Snad jim změna vedení pomůže a Haas v letošní sezoně ukáže, jak umí závodit.

Po Haasu bude v odhalení následovat Kick Stake F1 Team (Sauber) a Williams, oba týmy 5. února. Alpine vůz představí 7. února. Bývalá AlphaTauri, dnešní Visa Cash APP RB, odhalí svůj vůz v Las Vegas 8. února a po čtyřech dnech jej ve Silverstonu odhalí Aston Martin. Den před Valentýnem se ukáže Ferrari, na Valentýna Mercedes a McLaren a po Valentýnu jako poslední svůj vůz představí Red Bull.

Sdílejte na:
Zavřít