Grosjean se chystá na Race of Champions, společně s Vettelem, Massou a dalšími

Grosjean se chystá na Race of Champions, společně s Vettelem, Massou a dalšími

Počet pilotů, kteří se zúčastní letošního závodu šampionů, stoupá. Romain Grosjean je zatím posledním, který potvrzuje svou účast.

Romain Grosjean vyhrál titul ‚Champion of Champions‘ v roce 2012, kdy ve velkém finále porazil legendu Le Mans Toma Kristensena z Dánska. Letos opět nebyl schopen pokušení odolat a do turnaje se vrací. Ten se letos odehraje na bývalém olympijském stadionu v Londýně.

„Jsem rád, že se vrátím do závodu šampionů,“ řekl devětadvacetiletý závodník. „Je to skvělá událost a je tu tolik různých důvodů, proč se sem vrátit každý rok. Hlavním je to, že všichni zapojení prostě miluji řízení a závodění i v různých vozech. Takže vyzkoušení tolika rozdílných vozů je pro nás všechny ráj.“

„Pak je tu ten fakt, že tu potkáte různé lidi, které nemáte šanci jinak během roku potkat. Takže všichni se máme skvěle i mimo trať, ale když vlezeme do aut, tak všichni závodí na 100% a já nejsem výjimka. Zůstaňte ujištěni, že udělám vše proto, abych korunu opět získal zpět.“

Kromě Romaina Grosjeana se do závodu šampionů vrátí i Sebastian Vettel. Ten v roce 2012 vyhrál národní pohár po boku Michaela Schumachera. Z Formule 1 se na trať v Londýně podívají i Felipe Massa z Williamsu, Nico Hülkenberg z Force Indie a Daniel Ricciardo z Red Bullu.

Sdílejte na:
Zavřít