Gasly rád za Q3 i přes řádící virus

Gasly rád za Q3 i přes řádící virus

Francouz uspěl v mexické kvalifikaci i přesto, že mu místní strava připravila nečekané a nepříjemné zdravotní komplikace.

Pierre Gasly je rád za svůj postup do Q3 v kvalifikaci na Velkou cenu Mexika. Kromě standardních okolností se totiž musel potýkat i se střevními problémy, které postihly část paddocku.

“Moc jsem nespal,” řekl Francouz. “Řádí tady virus, poměrně dost lidí tím trpí. Já jsem to právě dostal. Dneska ráno to teda nebyl moc dobrý pocit, snažil jsem se ale celý den odpočívat a zabrat v momentě, kdy na tom záleželo.

Jakmile vás naplní ten adrenalin a rychlost a víte, že musíte podat výkon, přepnete do jiné zóny. Co se týče koncentrace, s tou to bylo trochu horší. I přesto se mi podařilo odvést dobrou práci, ale rozhodně jsem nebyl v nejlepším stavu.”

Na dotaz, jaké konkrétní zdravotní potíže jej trápí, Gasly odpověděl. “To nechcete vědět. Snědl jsem nějaké tacos! Mexické jídlo je evidentně pikantnější než to, co máme ve Francii. Ani nevím, z čeho to je. Cítil jsem se dost hrozně, ale už se to lepší.”

https://twitter.com/tororosso/status/1188451692897021953?s=21

Sdílejte na:
Zavřít