Gasly neví kolik závodů odjede. Sainz dokončí sezónu v Toro Rosso

Gasly neví kolik závodů odjede. Sainz dokončí sezónu v Toro Rosso

Hodně se mluvilo o tom, že Pierre Gasly by mohl od Malajsie závodit ve Formuli 1 v Toro Rosso po boku Daniila Kvyata. Carlos Sainz by předčasně odešel do Renaultu, kde by nahradil Jolyona Palmera. Nakonec je vše jinak.

Pierre Gasly hodně toužil po závodění ve Formuli 1. Nyní se mu tento sen splnil. V Malajsii a Japonsku bude závodit v Toro Rosso po boku Carlose Sainze. V americkém Austinu by se měl do kokpitu vrátit Daniil Kvyat.

Momentálně nevím, kolik závodů odjedu,“ řekl Gasly.

Tým mi řekl, že nejdůležitější bude tento víkend. Budu se muset maximálně soustředit a odvést co nejlepší práci.

Každá výměna během sezóny je pro někoho dobrá a pro někoho špatná. Tentokrát je špatná pro ruského závodníka, stejně jako loni. Francouzovi je to líto.

Ještě jsem s ním nemluvil. Je mi to ale líto. Myslím si, že je velmi talentovaný. Bohužel se stalo. Věřím, že ho brzy uvidíme zpět.

Druhý pilot Toro Rosso Carlos Sainz se dozvěděl o změně svého týmového kolegy z médií. Nechtěl to ale moc komentovat.

Nehodlám to komentovat. Upřímně mi je jedno, kdo je mým týmovým kolegou. Jsem rád, že Pierre dostal šanci se ukázat. Splnil se mu sen. Blahopřeji mu,“ řekl Sainz.

Oceňuji, že Pierre chce, abych zůstal v Toro Rosso. Nyní ale může zůstat v klidu, protože vím, že tuto sezónu v Toro Rosso dokončím. Vše ostatní jsou jen spekulace,“ dodal Sainz.

Sdílejte na:
Zavřít