Frank Williams pochválil Hülkenberga

Frank Williams pochválil Hülkenberga

Sir Frank Williams po výsledcích z posledních závodů vyslovil chválu německému pilotovi, který aktuálně závodí v barvách jeho stáje, nicméně Němec má být v příští sezóně nahrazen.

Německého jezdce by měl v příštím ročníku formule 1 nahradit pilot GP2, Pastor Maldonado, i tak si ale po výkonech z posledních Velkých cen vysloužil německý pilot Nico Hülkenberg od Sira Franka Williamse pochvalu. Důvodem pravděpodobného odchodu německého pilota je především ztráta některých klíčových sponzorů týmu, které by právě Pastor Maldonado mohl do tohoto týmu opět přivést.

Myslím si, že ze začátku sezóny působil na všechny jako velké zklamání,“ řekl v rozhovoru pro BBC Frank Williams. Pravděpodobně byl příliš opatrný, ale v posledních závodech nám ukazuje, že je to velmi talentovaný pilot.“

Svým stylem a způsobem mi připomíná Lewise Hamiltona. Ve všech předchozích šampionátech se mu dařilo a tak přestoupil do Formule 1, kde ihned začal vyhrávat. Situace Nica je ale trochu jiná, i tak před sebou ale má velmi kvalitní budoucnost, musí však na sobě i nadále velmi tvrdě pracovat,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít