F1 2017: Datum vydání a návrat klasických vozů

F1 2017: Datum vydání a návrat klasických vozů

Klasické vozy formule 1, propracovanější režim kariéry, vylepšené multiplayerové závody a zbrusu nový mód! To vše a mnohem více vám nabídnou nové F1 od Codemasters.

V současné době má každý možnost vyzkoušet si jaké to je hrát v NHL, NBA nebo třeba závodit ve formuli 1. To vše pochopitelně virtuálně!

Výrobci těchto her to ale nemají jednoduché! Každý rok musí vydávat nové díly, které musí obsahovat spoustu novinek a zároveň musí být, co nejreálnější. Někdy se to povede a někdy také ne. Vývojáři od Codemasters s tím mají vlastní zkušenost. Díl F1 2015 byl velkým zklamáním. Zmizel režim kariéry a krom normálních sezón, náhodných závodů a časovek jste nemohli v tomto díle moc co dělat. Vše se ale změnilo s dílem F1 2016, který byl naopak velkým překvapením. Vývojáři od Codemasters zjistili, jakým směrem by se měl nový díl ubírat a dnes zveřejnili datum vydání a také několik novinek.

První a možná také největší novinkou je návrat klasických vozů. Celkem jich bude dvanáct a dnes byly oznámeny první tři.

Prvním vozem je McLaren MP4/4 z roku 1988, ve kterém závodili Alain Prost a Ayrton Senna. Druhým vozem je Williams FW14B z roku 1992, do kterého usedali Nigel Mansell a Riccardo Patrese. Třetím a zatím posledním vozem je Ferrari F2002, ve kterém v roce 2002 závodili Rubens Barichello a Michael Schumacher. Další vozy budou odhaleny v následujících týdnech.

Herní ředitel Codemasters Paul Jeal je z těchto novinek nadšený:

„Po mimořádně úspěšné F1 2016, jsme rádi, že můžeme oznámit datum vydání F1 2017 a také návrat klasických vozů F1 z posledních 30 let.“

Codemasters poprvé zavedl klasické vozy v roce 2013 a fanoušci je přijali s velkým nadšením. Poté ale zmizeli a nyní přišel jejich velký návrat. Tyto vozy si budete moci vyzkoušet ve všech módech, a to i v režimu kariéry, kde k tomu budete dokonce vyzváni.

Hra vyjde 25. srpna, ale už nyní si jí můžete na steamu předobjednat. Pokud tak učiníte dostanete jako dárek výhradní přístup k McLarenu MP4/4, o kterém už tu byla řeč.

Novinky budou přibývat a nám nyní nezbývá nic jiného než čekat, než si budeme moci tento díl sami ozkoušet.

 

Sdílejte na:
Zavřít