Domenicali: Massa ví, co má dělat

Domenicali: Massa ví, co má dělat

Podle vedení italské stáje je brazilský závodník Felipe Massa v současné chvíli v takovém rozpoložení, že moc dobře víc, jo třeba udělat, aby se jeho forma do budoucna zlepšila.

Podle Stefana Domenicaliho má Felipe Massa stále šanci udržet si závodní sedačku u stáje Ferrari, pokud se bude držet předem stanoveného plánu a bude nadále zlepšovat své kvality, vedení rudých vozů z Maranella nevidí žádný problém v tom, aby tu Brazilec působil i příští sezónu, která by pro Ferrari byla již jeho osmou.

Massa v současné době ztrácí na stájového kolegu Fernanda Alonsa 139 mistrovských bodů, Domenicali mu i nadále věří. „Felipe moc dobře ví, jakého plánu se má držet, ví, co má dělat,“ říká šéf stáje Ferrari.

„Ví, že před sebou máme několik velmi důležitých závodů, že nyní budeme jeho schopnosti hodně potřebovat, chceme zaútočit na první příčku v Pořadí šampionátu, navíc chceme, aby nám pomohl s udržením náskoku Fernanda Alonsa na čele šampionátu. Motivaci Felipe rozhodně má, celý tým mu i nadále věří,“ dodává.

Sdílejte na:
Zavřít