Do Španělska poveze Sauber úpravy

Do Španělska poveze Sauber úpravy

Před nadcházející Velkou cenou Španělska připravuje stáj Sauber velký balík upgradů, který má tomuto letos velmi sympatickému týmu pomoci v pravidelných bojích o mistrovské body.

Nové úpravy na voze Sauber se budou týkat především difuzoru, na kterém chce stáj před španělskou Grand Prix zapracovat. Stáj Sauber ví o své šanci pravidelně se umisťovat v nejlepší desítce, čímž by samozřejmě mohla dosáhnout na mistrovské body. Technický ředitel James Key je z pokroků vozu Sauber nadšený. „Do Španělska povezeme hned několik důležitých upgradů, aerodynamická vylepšení, nové přední přítlačné křídlo, přepracovanou karoserii a spoustu dalších novinek, která nám mohou pomoci v soubojích s konkurencí.“

„Již v Istanbulu náš tým aplikoval několik technických novinek, které se nám v průběhu závodního víkendu podařilo vyzkoušet. Pokud budou i připravované novinky osvědčeny podobně, rozhodně si nebudeme stěžovat,“ řekl dále Key.

„Věříme, že díky novým technickým vylepšením se můžeme zlepšit o několik desetin sekundy. Samozřejmě se chceme co nejdále dostat v sobotní kvalifikaci a poté překvapit v závodě. Jakýkoli bodový zisk pro nás bude přínosem, věříme ale, že máme dostatečně kvalitní vůz, který se může umístit víš, než-li na hranici první desítky. Ačkoli zůstáváme nohama na zemi, do Španělska se již těšíme a jsme přesvědčeni, že přivezeme konkurenceschopný monopost,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít