Costa a Willis posilami Mercedesu

Costa a Willis posilami Mercedesu

Stáj Mercedes se pro nadcházející sezonu vozů Formule 1 dočká hned několika posil, technické oddělení německého týmu má oživí nejen Aldo Costa, nově také Geoff Willis.

Aldo Costa italský tým Ferrari opustil již dříve, nicméně zaměstnancem stáje Mercedes se oficiálně stane až začátkem prosince. V novém působišti bude vykonávat funkci technického ředitele. Novým přírůstkem do tohoto odvětví týmu bude také Geoff Willis, jenž za svou kariéru prošel i týmy HRT či Red Bull.

„S potěšením můžeme oznámit, že Aldo Costa a Geoff Willis se stanou novými členy týmu Mercedes Grand Prix Petronas,“ řekl šéf týmu Ross Brawn.

„Geoff je velmi respektovaným člověkem, má více než dvacetiletou zkoušenost s působením v královně motorismu, jeho příchod do našeho týmu bude rozhodně velkým přínosem,“ řekl dále. „Navíc také delší dobu spolupracoval s Aldou, takže to bude rozhodně velmi zajímavá dvojka. Budovat vítězný tým je opravdu velmi vzrušující a my věříme, že tyto kroky nám v této dlouhé cestě jednoznačně pomohou,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít