Charles Leclerc žádá své fanoušky o větší soukromí

Charles Leclerc žádá své fanoušky o větší soukromí

Charles Leclerc požádal, aby lidé nenavštěvovali jeho byt v Monaku. Jedná se o reakci na nedávné uniknutí informace, kde se jeho byt nachází. To vyústilo v sérii několika nežádoucích návštěv.

Charles Leclerc žádost zveřejnil na svém oficiálním Instagramovém účtu dnes ráno. Vysvětluje v ní, že adresa jeho bydliště se nedávno stala veřejnou, což vedlo k tomu, že se zde fanoušci začali shromažďovat, aby se s pilotem Ferrari vyfotografovali nebo aby získali jeho podpis.

Zatímco monacký jezdec zdůraznil, že je ochotný i nadále zdravit fanoušky na ulici nebo na závodní dráze, návštěvy u něj doma již nebude přijímat. Zprávu zveřejnil ve třech jazycích – angličtině, francouzštině i italštině.

„Ahoj všichni, za posledních pár měsíců se moje adresa stala veřejnou, což vedlo k tomu, že se zde lidé shromažďují, zvoní na můj zvonek a žádají mě o fotky a podpisy. I když jsem tu pro vás vždy rád a opravdu si vážím vaší podpory, respektujte prosím mé soukromí a nechoďte do mého domu,“ zaznělo ve zprávě.

„Ujistím se, že se zastavím u každého, kdo mě pozdraví na ulici nebo na trati, ale nepůjdu ke dveřím, když přijdete k mému domu. Vaše podpora, jak osobní, tak i na sociálních sítích pro mě znamená celý svět, ale je tu hranice, která by se neměla překročit,“ řekl na závěr.

V minulém týdnu byli zatčeni čtyři lidé spojeni s krádeží Leclercových hodinek, která se stala minulý rok v dubnu. Tehdy se spekulovalo, že ke krádeži došlo, když se Charles Leclerc zastavoval u fanoušků, kteří ho žádali o fotografie a podpisy.

Sdílejte na:
Zavřít