Caterham: Natěšenost na první závodní víkend

Caterham: Natěšenost na první závodní víkend

Stáj Caterham míří do australské metropole se zcela obměněnou závodní dvojicí. Charles Pic jezdil loni pro Marussi, Giedo van der Garde je ve startovním poli úplným nováčkem. Oba jezdci se ale na první závodní víkend letošní sezóny velmi těší.

Charles Pic (Kvalifikace 2012 – 22. místo, závod 2012 – 15. místo)
Těším se na návrat do Melbourne, je to samo o sobě velmi krásné město. Je dobré být na druhé straně od chladné evropské zimy v teplejším počasí Austrálie, a přestože hodiny, které strávíte letem, znamenají, že dorazíte trochu zničení, je to stejné pro všechny a já se cítím fyzicky i psychicky dobře. Závodní kruh je velmi skvělý a rychlý. Cokoli, co se děje si v Caterhamu užívám. Je skvělé být součástí týmu, který má před sebou tak vzrušující budoucnost.

Giedo van der Garde (sezóny 2012 se neúčastnil)
Opravdu se velice těším, až se dostaneme na start. Melbourne bude můj první start v F1. Minulý rok jsem strávil hodně času s týmem, takže to pro mě nebylo nic nového, když jsem se posunul do pozice závodníka, ale stále je to jiný svět. Být závodník je lepší, než náhradník, ale i tak si užívám každou minutu. Celou zimu jsem tvrdě pracoval a při testech jsem se připravil psychicky i fyzicky. Ještě než to všechno začne, chtěl bych poděkovat všem, kteří mi pomohli dostat se v mé kariéře až sem. Caterham je jako rodina, skvělá skupina lidí, kteří mají dlouhodobé plány, které se stanou skutečností a pokud můžu pomoci celému týmu dosáhnout oněch cílů, byl by to dobrý způsob, jak říci děkuji.

Sdílejte na:
Zavřít