Campos ujišťuje o své budoucnosti

Campos ujišťuje o své budoucnosti

Šéf stáje Campos Meta, Adrian Campos dnes informoval veřejnost, že finanční problémy španělské stáje budou během následujících čtyřiadvaceti hodin minulostí.

Campos je jedním ze čtyř nových týmů a očekává se, že bude již za měsíc stát na startovním roštu Velké ceny Bahrajnu, která otevírá nový ročník Formule 1. Jenže poslední zprávy ze zákulisí týmu hovoří o tom, že Campos se potýká s velkými finančními problémy a jeho start v nadcházející sezóně není jistý.

Šéf stáje Campos by si samozřejmě přál, aby se novému týmu podařilo najít vhodného investora, ve hře je ale i možnost, že Adrian Campos bude muset prodat alespoň částečný podíl ve svém týmu.

Campos ovšem ani na chvíli nezapochyboval o tom, zda-li bude jeho stáj za měsíc stát na startovním roštu a dokonce věří, že jméno nového investora bude moci tým představit již během následujících několika dnů.

Dallara pro stáj Campos již vytvořila nové šasi týmu a v případě, že by španělský tým nenašel dostatek finančních prostředků, by podle všeho Dallara prodala nové monoposty stáji Stefan GP.

Sdílejte na:
Zavřít