Campos bude závodit pod novým jménem

Campos bude závodit pod novým jménem

Tým Campos Meta 1 bude závodit pod jménem HRT F1 – Hispania Racing F1 Team – pod vedením majitele, Jose Ramona Carabanty, který přišel do týmu minulý měsíc.

Rozhodnutí bylo oznámeno ve středu ráno spolu se zprávou, že se tým představí ve čtvrtek v Murcii ve Španělsku.

Předpokládá se, že tým potvrdí na místě svých jezdců Bruna Sennu a Karuna Chandkoka. Jose Maria Lopez doufá, že se stane alespoň testovacím pilotem po oznámení konce US F1.

Hispania Racing, pojmenovaný po jedné z Carabantových firem, řekl, že vůz budou nadále pokračovat v plánech v Murcii, ale předpokládá se, že provoz továrny bude probíhat v Alzire.

Tým povede Colin Kolles, který byl jmenován šéfem týmu a generálním ředitelem minulý měsíc. Adrian Campos se stal výkonným víceprezidentem.

„Nové pojmenování týmu znamená nové zrození našich ambic pro F1 a poukazujeme na neuvěřitelné úsilí, které probíhá v zákulisí, abychom měli úspěšný debut v Brahrajnu,“ řekl ve středu Kolles.

„I když jsme nový tým v paddocku, budeme velmi hrdí na to, že můžeme stát vedle takových legend jako je Ferrari, McLaren, Williams a Lotus a doufáme, že budeme moct budovat naši reputaci v následujících letech.“

Sdílejte na:
Zavřít