Button se na závod v Belgii těší

Button se na závod v Belgii těší

Britský závodník potvrdil, že ačkoli se mu na belgickém Spa v předchozích letech příliš nedařilo, na nadcházející Grand Prix se po skvělém výsledku z Maďarska již těší.

Pilot Jenson Button se aktuálně nachází na páté příčce v Poháru jezdců, na lídra šampionátu Sebastiana Vettela ztrácí rovných 100 bodů. Boj o mistrovský titul je s největší pravděpodobností nereálný, druhé místo pro britského závodníka je ale rozhodně dosažitelný výsledek, zejména po vítězném tažení před dvěma týdny na maďarském Hungaroringu.

„Trať ve Spa mám opravdu rád, patří mezi mé nejoblíbenější,“ řekl britský pilot před nadcházejícím závodem v Belgii. „O to více mě mrzí, že se mi zde v posledních letech nedařilo zcela podle představ, ale zároveň doufám, že tato smůla bude letos prolomena.“

„Bylo skvělé vkročit do letní pauzy vítězstvím v Maďarsku, rozhodně to pro nás byl dobrý impuls, náš vůz byl navíc konkurenceschopný na mokré i suché trati, takže z Hungaroringu jsme odjížděli s pozitivní náladou. Našim cílem pro nadcházející závod v Belgii bude opět potrápit Red Bull, v průběhu několika posledních závodů jsme se pravidelně zlepšovali a tento trend bude jistě pokračovat i na belgické půdě,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít