Budeme opět silní, ví Kobayashi

Budeme opět silní, ví Kobayashi

Kamui Kobayashi je přesvědčený, že skvělá forma z prvního závodu v australském Melbourne bude pro stáj Sauber pokračovat i v závodě nadcházejícím, tedy v Sepangu.

Švýcarský tým se hned v prvním závodě předvedl ve skvělé formě, získal sedmé a osmé místo a zdálo se, že stáj letos na bodech nevidíme naposledy. Studená sprcha ale přišla pár hodin po závodě, kdy FIA oficiálně oznámila, že tým byl z první Grand Prix tohoto ročníku diskvalifikován pro špatné rozměry zadního křídla. Sám japonský závodník Kamui Kobayashi se k tomuto již nevrací a plně se soustředí na další závod.

„Po skvělém výkonu v Melbourne jsme samozřejmě motivováni i pro další závod,“ řekl Kobayashi pro britský Autosport. „Bude to velmi zajímavý závod a opět se můžeme objevit hodně vysoko.“

„Okruh v Malajsii nabízí rozhodně více příležitostí k předjíždění, takže pokud si udržíme formu z prvního závodu, jistě budeme i v Sepangu dostatečně konkurenceschopní. Navíc máme připraveno hned několik technických novinek, které chceme v pátek vyzkoušet. Věřím, že tento závod bude stejně povedený, jako ten první. Letos patříme k příjemným překvapením a rozhodně si to chceme udržet,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít