Bude mi chybět, prohlásil o Webberovi Vettel

Bude mi chybět, prohlásil o Webberovi Vettel

Sebastian Vettel se nechal překvapivě slyšet, že Mark Webber bude jemu i celému týmu v budoucnu chybět. Jejich napjatý vztah netřeba připomínat.

Již v předchozích letech se hodně spekulovalo o tom, že vztah mezi jezdci stáje Red Bull není zcela ideální. Vše vyvrcholilo po letošní Velké ceně Malajsie, kde Sebastian Vettel neuposlechl týmový příkaz a při souboji o první příčku předjel svého stájového kolegu Marka Webbera. Proslavené spojení ‚Multi 21‘ obletělo celý svět a nahlas se začalo spekulovat o tom, že pro oba jezdce není u rakouského týmu místo.

Nedlouho poté Mark Webber oficiálně oznámil svůj odchod z Formule 1. Jak se den jeho posledního závodu v královně motorismu blíží, i vztah mezi ním a Vettelem se zdá se vylepšil, německý pilot se nyní dokonce nechal slyšet, že Mark bude úřadujícím šampiónům ze stáje Red Bull chybět.

„O našem vztahu se může říkat cokoliv, ale Mark byl kvalitní a zkušený parťák,“ řekl Vettel. „Samozřejmě mi bude chybět.“

„Bylo tu hodně závodů, ve kterých jsme byli opravdu vyrovnanými soupeři, takové souboje vám vždy dají hodně zkušeností,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít