Bernie: Webber je ve hře o titul

Bernie: Webber je ve hře o titul

Podle Bernieho Ecclestona je australský závodník nejlepším kandidátem na přerušení dominantního počínání Sebastiana Vettela, Webber má prý šanci získat letos mistrovský titul.

Promotér a boss Formule 1 tvrdí, že Mark Webber je nejlepším kandidátem na přerušení dominantního počínání Sebastiana Vettela, který by v letošní sezóně mohl získat již třetí titul v řadě. Jasně to tedy dokazuje, že i pro rok 2012 počítá Ecclestone s tím, že na vrcholu startovního roštu bude opět pravidelně stáj Red Bull.

„Opravdu věřím, že Mark má v letošním roce velkou šanci získat mistrovský titul. Je to velmi zkušený závodník a má toho za sebou již hodně. Bylo by skvělé jej na konci sezóny vidět slavit tento primát,“ řekl Bernie Ecclestone pár dní před začátkem nové sezóny.

„Jestli je ve startovním poli někdo, kdo může Sebastiana ohrozit, pak je to právě Mark. Nedávno jsem s ním mluvil a říkal mu, že Sebastian je neuvěřitelně rychlý a pokud on chce získat titul, musí být rychlejší. I přes tolik zkušeností a závodů, co ve Formuli 1 odjel, vypadá stále neuvěřitelně motivovaně a zdá se, že je odhodlaný se o titul v letošním ročníku porvat,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít