Ocon a Magnussen vyloučeni z GP USA kvůli palivu
Francouz v prvním kole závodu překročil povolený limit průtoku paliva, dánský závodník zase na celou délku závodu spotřeboval větší množství paliva, než pravidla dovolují. Oba tak vypadli z bodované desítky.
SvětFormule.cz