Williams: Nový vůz má velký potenciál

Williams: Nový vůz má velký potenciál

Pastor Maldonado tvrdí, že celá stáj Williams v průběhu zimních testů pracovala velmi tvrdě a nešlo si nevšimnout zvýšeného potenciálu jejich nového monopostu. Právě na úspěšných komponentech loňského vozu chce britská stáj stavět i v letošním ročníku.

Pastor Maldonado, Williams (Kvalifikace 2012 – 8. místo, závod 2012 – 13. místo)
Přes zimu jsme pracovali velmi tvrdě, abychom vylepšili výkonnost auta a povšimli jsme si dobrého potenciálu v posledních testech v Barceloně. Od začátku roku 2012 jsem se podílel na vzniku nového monopostu FW35, pracoval jsem s inženýry, konstrukční kanceláří a techniky na aerodynamickém tunelu, abychom vůz vylepšili ve všech oblastech. Ještě zcela nevíme, jak pokročily ostatní týmy. Mám rád městské okruhy, takže si vždy užívám příjezd do Austrálie a teď už se opravdu těším na začátek sezóny, abychom zjistili, jak si vedeme.

Valtteri Bottas, Williams (sezóny 2012 se neúčastnil)
Měli jsme dobrou zimu a během testování se ukázalo, že FW35 je spolehlivé a výkonné. Jsem ohromen zlepšením, které tým udělal. První Velká cena je pro mě, v mojí kariéře velkou událostí a už se nemohu dočkat, až vyrazíme na trať a uvidíme, jak si FW35 vede proti konkurenci.

Sdílejte na:
Zavřít