Výkon našeho vozu je neuvěřitelný, pochvaluje si Hamilton

Výkon našeho vozu je neuvěřitelný, pochvaluje si Hamilton

Úřadující mistr světa pochválil tým Mercedes za skvěle připravený vůz, který poprvé vyzkoušel na závodní dráze během předsezónních testů ve španělské Barceloně.

Britský závodník a jeho stájový kolega Nico Rosberg odjeli během čtyř testovacích dní dohromady 675 kol! V této statistice je tak tým Mercedes absolutním lídrem (druhý nejaktivnější tým Sauber má na svém kontě 447 kol). „Ještě jsem nic podobného neviděl,“ zůstal Hamilton příjemně šokován. „Síla našeho vozu je skoro hmatatelná.“

„Po dvojnásobném vítězství v šampionátu je velmi snadné ztratit koncentraci, tým ale odvedl perfektní práci,“ pochvaloval své kolegy Lewis Hamilton, který v Mercedesu působí od roku 2013.

Vůz stáje z Brackley byl tak spolehlivý, že tým dokonce změnil plán a jezdce začal v kokpitu střídat už během dne, aby se jeden z nich zbytečně neunavil. „Byl to neuvěřitelný víkend. Před začátkem testů hovořili mechanici o 800 kilometrech za den a já si myslel, že zešíleli, protože v minulosti jsem nikdy nic takového neviděl. Naše spolehlivost je brilantní,“ dodal úřadující mistr světa.

Sdílejte na:
Zavřít