VirtualGP: Tuto sobotu piloti zavítají na Circuit de Gilles Villeneuve!

VirtualGP: Tuto sobotu piloti zavítají na Circuit de Gilles Villeneuve!

Už pátý závod sezony Thrustmaster Virtual GP přichází tuto sobotu a tentokrát se jede na oblíbeném kanadském okruhu.

Kanadský okruh přivítá Thrustmaster Virtual GP tuto sobotu 15. dubna. K dispozici bude jako vždy živý přenos s komentářem, který naleznete zde. Časový rozvrh je stejný jako vždy: ve 13:00 začíná přenos, ve 13:10 kvalifikace a poté ve 14:00 samotný závod.

Po posledním závodu na francouzském Paul Ricardu si Michal Šmídl ve voze Big Shock vybudoval už slušné vedení v šampionátu, ale Martin Štefanko ve voze Republic of Gamers stále není příliš daleko a do konce šampionátu stále zbývá dost závodů. Jaroslav Honzík s Thrustmasterem na třetím místě má větší rozdíl před sebou i za sebou, naopak na čtvrtém místě je velká konkurence. Momentálně ho obsazuje dvojice Chlebec/Liščák z týmu TP-Link, ale Petr Zoubek s Avastem zaostává pouze o jeden bod. O dalších pět bodů pozadu je navíc další rychlý nováček Vojtěch Polesný.

Po dvou závodech se za volant vozu BenQ vrací Michal Blažek. S jeho náhradou Karlem Baškem se ale loučit nebudeme, neboť se s ním budeme vídat v roli komentátora závodů, což už si vyzkoušel po brzkém odstoupení v posledním závodě ve Francii.

Tím ale novinky nekončí. Na závod ve Velké Británii, který se pojede 6. května, k nám do studia v Praze dorazí na návštěvu Matthew Gallagher, náš anglický komentátor. Konečně tak zjistí, jak to v pozadí všeho toho skvělého závodění vypadá.

Zážitek ze závodu v Kanadě si můžete zpříjemnit sledováním naší Live Mapy, která vám poskytne přehled o pozicích jezdců na trati, jejich časech a dalším. Nezapomeňte se také po závodu zapojit do ankety Jezdec dne, abyste ocenili nejlepší výkon závodu. Připomínáme také, abyste zaslali své tipy na výsledek závodu do naší soutěže o luxusní švýcarské hodinky Certina.

Sdílejte na:
Zavřít