Virgin chce v Malajsii dokončit závod

Virgin chce v Malajsii dokončit závod

Tým Virgin Racing příští týden v Malajsii neočekává žádné zázraky. Jejich cílem bude hlavně dostat oba vozy do cíle nedělního závodu.

I když se jezdci Virginu, Timo Glock a Jerome d’Ambrosio, dokázali kvalifikovat na předchozí závod v Austrálii, neděle nebyla pro tým úspěšná.

Glockovi se nepodařilo dojet do cíle kvůli problémům s levým předním kolem, zatímco d’Ambrosio byl posledním jezdcem, který viděl šachovnicovou vlajku. Na vítěze závodu, Sebastiana Vettela, ztrácel 4 kola.

Bohužel pro tým, v Malajsii neočekávají žádné zázraky, jelikož s sebou nepřivezou žádné zásadní vylepšení jejich vozu VR02.

„Nyní se zaměřujeme na shromažďování dat, takže větší update balík nachystáme pro Turecko,“ řekl šéf týmu John Booth. „Loni jsme měli problémy se spolehlivostí, které nám nedovolovali vidět šachovnicový praporek. Letos jsme na tom lépe a máme mnohem lepší výchozí bod, na kterém můžeme stavět.

Glock dodává: „Trať v Sepangu je velmi náročná na fyzičku, zvláště zatáčka 14, která je jedna z nejtěžších v kalendáři. Těším se a budeme se snažit vytěžit z auta co nejvíce.“

Sdílejte na:
Zavřít