Virgin bude silnější, ví Glock

Virgin bude silnější, ví Glock

Německý pilot je jednoznačně přesvědčen, že nováčkovská stáj Virgin bude v příštím ročníku mnohem konkurenceschopnějším a silnějším týmem, než tomu bylo v roce loňském.

Virgin v letošním ročníku Formule 1 nezískal ani jeden mistrovský bod, společně s Lotusem ovšem tato stáj bojovala o post nejlepšího nováčka na startovním roštu. Nyní má ale tento tým mnohem větší ambice. „Poměrně dlouho dobu jsem již trávil s techniky v týmu, velmi tvrdě pracují na vývoji nového monopostu, rozhodně to bude velmi konkurenceschopné auto,“ míní německý pilot.

„Tým se nyní rozhodně nasměroval na dobrou cestu, přišel k nám velmi kvalitní sponzor, jež ví, co od tak malého týmu očekávat, zároveň ale věří ve velmi slibnou budoucnost, takže očekává úspěchy.“

„Jsme mnohem lepší, mnohem silnější než ve stejném období loňského roku, je to pro nás velká výzva. Rozhodně jdeme kupředu,“ potvrdil Timo Glock. „Nemůžeme získat tři sekundy na kolo přes zimu, to je zkrátka nereálné. Chceme ale nalézt recept na týmy před námi, především Lotus a Toro Rosso. Uvidíme, zda-li se nám tato miste v nadcházející sezóně splní,“ dodal.

Sdílejte na:
Zavřít